Mikołaj Lech

rzecznik patentowy

Prawnik, specjalizuje się w prawie własności przemysłowej, zwalczaniu nieuczciwej konkurencji oraz prawie autorskim.
[Więcej >>>]

zarejestruj znak towarowy
12 Lut

Wyborcza.biz – Wzór przemysłowy na wagę złota

Mam przyjemność poinformować, że moja publikacja ukazała się na portalu:

 

Z artykułem możesz zapoznać się tutaj:

Wzór przemysłowy na wagę złota

 

Opisuje tam możliwości jakie daje ochrona swoich produktów właśnie w formie wzorów przemysłowych. Znajdziesz tam szereg podstawowych informacji, a także wzmiankę o firmie, która dzięki odpowiednio wczesnej rejestracji szeroko zabezpieczyła swój flagowy produkt.

Rola wzornictwa przemysłowego w naszym życiu jest większa niż może się nam wydawać. Nad niemal każdym detalem, który nas otacza swego czasu pracował odpowiedni projektant. Krzesła, kubki, zabawki to wszystko ma bowiem nie tylko być użyteczne, ale i miłe dla oka.

Zapraszam do lektury 🙂

Mikołaj Lech

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/emarketi/domains/wzoryprzemyslowe-blog.pl/public_html/wp-content/themes/thesis_184/lib/classes/comments.php on line 43

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Dziękuję, że chcesz skomentować mój artykuł. Jednak jeśli chcesz w ten sposób poprosić mnie o pomoc, skorzystaj z zakładki Kontakt.

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Patentowa LECH Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Patentowa LECH z siedzibą w Bydgoszczy.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem mikolaj@lech.bydgoszcz.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: