Mikołaj Lech

rzecznik patentowy

Prawnik, specjalizuje się w prawie własności przemysłowej, zwalczaniu nieuczciwej konkurencji oraz prawie autorskim.
[Więcej >>>]

zarejestruj znak towarowy
15 Kwi

Wyborcza.Biz – Czy można uzyskać patent na stronę WWW ?

Mam przyjemność poinformować, że kolejny z blogowych wpisów został opublikowany na portalu:

Z artykułem możesz zapoznać się tutaj:

Czy można uzyskać patent na stronę WWW ?

 

Warto zainteresować się tym wpisem, bo wiele osób pyta o taką możliwość. Postęp techniczny ciągle przyspiesza. Od czasu wejścia do obrotu smartfonów jest to już wręcz rewolucja. Spora jej część ma miejsce właśnie w internecie. Wiele osób szuka swojej niszy. Wyobraźnię pobudzają sukcesy takich firm jak Google czy Facebook. Jeżeli masz wg. ciebie rewelacyjny pomysł, który “ludzie kupią”, na pewno chciałbyś go najpierw stosownie zabezpieczyć. Nie jest to jednak takie łatwe jak mogłoby się wydawać.

Zapraszam do lektury 🙂

Mikołaj Lech

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/emarketi/domains/wzoryprzemyslowe-blog.pl/public_html/wp-content/themes/thesis_184/lib/classes/comments.php on line 43

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Dziękuję, że chcesz skomentować mój artykuł. Jednak jeśli chcesz w ten sposób poprosić mnie o pomoc, skorzystaj z zakładki Kontakt.

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Patentowa LECH Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Patentowa LECH z siedzibą w Bydgoszczy.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem mikolaj@lech.bydgoszcz.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: