Blog nagrodzony przez
Urząd Patentowy RP
Urząd Patentowy RP

Chcesz 1000 EUR dofinansowania na ochronę marki?

Skontaktuj się ze mną:

Jako rzecznik patentowy, specjalizuję się w rejestrowaniu znaków towarowych. Pomogę Ci uzyskać unijne dofinansowanie na ten cel.

zastrzezenie-nazwy-firmy-kancelaria-lech-q
ebook-o-ochronie-marki

Podobał Ci się ten artykuł?

Pobierz darmowy eBook o ochronie marki
  • zawiera kluczowe informacje o ochronie marki
  • otrzymał wyróżnienie od Urzędu Patentowego
  • napisany jest prostym i zrozumiałym językiem
  • opisuje najczęstsze błędy przedsiębiorców
  • zawiera proste rady jak chronić swoją markę
  • pobrało go już ponad 1800 osób!

Zobacz również

Włącz się do dyskusji

Super pomysł z tymi przykładami. Interesowała mnie jaka będzie opłata za zgłoszenie znaku towarowego w Polsce i nic nie rozumiałem z tych zestawień urzędowych. Dopiero u pana wszystko jest przedstawione jasno i zrozumiale 🙂

Dziękuję Pani Joanno za komentarz. Oj często dostaję pytania o to jaka jest opłata za zgłoszenie znaku towarowego. Nie da się tak od razu rzucić kwotą. Często muszę z klientem wcześniej porozmawiać gdzie chce działać i co oferuje. Ciężko nie mając styczności z tą tematyką samodzielnie wybrać klasy. Miło mi, że udźwignąłem temat i w miarę jasno go przedstawiłem.
Pozdrawiam

Kiedyś w jednym z artykułów liczyłem ile kosztuje wskazanie wszystkich krajów w procedurze przed WIPO. Wyszło 100 tys. zł opłat urzędowych. Tyle, że w tej procedurze jest około 130 krajów świata. W pozostałych należałoby robić zgłoszenia narodowe. Stawiam, że wyniesie to przynajmniej kolejne 100 tys. zł. Tylko tak szczerze mówiąc mało która firma tak robi bo koszt zastrzeżenia znaku towarowego jest wtedy gigantyczny. Większość naszych klientów wybiera 20-50 krajów o największym potencjale i tam dokonujemy rejestracji.

Odsyłam do artykułu: Rejestracja znaku towarowego cena na 100 krajów świata.

Napisz do mnie mikolaj@kancelarialech.pl Zadzwoń +48 575 999 410