Mikołaj Lech

rzecznik patentowy

Prawnik, specjalizuje się w prawie własności przemysłowej, zwalczaniu nieuczciwej konkurencji oraz prawie autorskim.
[Więcej >>>]

zarejestruj znak towarowy
2 Wrz

Ile kosztuje rejestracja wzoru przemysłowego? [VIDEO]

Dziś chciałbym Ci przedstawić moje kolejne nagranie edukacyjne. Odpowiadam w nim na podstawowe pytanie które pojawia się u osób chcących rejestrować swoje wzory przemysłowe – ile to kosztuje. Jak to zazwyczaj bywa ostateczny koszt zależy od szeregu czynników. Również od tego czy wszystkimi formalnościami zajmuję się dla ciebie rzecznik patentowy.

 


 

Jeżeli zamiast oglądać, wolisz czytać to polecam mój artykuł pt.:

Zastrzeżenie wzoru przemysłowego – ile to kosztuje?

Mam nadzieję, że udało mi się w jasny i prosty sposób wszystko przedstawić.

Pozdrawiam

Mikołaj Lech

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/emarketi/domains/wzoryprzemyslowe-blog.pl/public_html/wp-content/themes/thesis_184/lib/classes/comments.php on line 43

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Dziękuję, że chcesz skomentować mój artykuł. Jednak jeśli chcesz w ten sposób poprosić mnie o pomoc, skorzystaj z zakładki Kontakt.

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Patentowa LECH Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Patentowa LECH z siedzibą w Bydgoszczy.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem mikolaj@lech.bydgoszcz.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: