Mikołaj Lech

rzecznik patentowy

Prawnik, specjalizuje się w prawie własności przemysłowej, zwalczaniu nieuczciwej konkurencji oraz prawie autorskim.
[Więcej >>>]

zarejestruj znak towarowy
3 Lis

Wyborcza.Biz – Myślisz o ochronie swojego produktu? Nie zwlekaj z tym zbyt długo!

Witaj

Mam przyjemność poinformować, że mój kolejny artykuł został opublikowany na portalu:

Możesz się z nim zapoznać się tutaj:

Myślisz o ochronie swojego produktu?
Nie zwlekaj z tym zbyt długo!

 

W artykule wskazuję, że samo prawo z rejestracji uzyskać nie jest trudno. Sztuką jest jednak dokonanie takiej rejestracji aby prawo dawało Ci realną ochronę. Cóż z tego, że uzyskasz ozdobne świadectwo rejestracji (za które zapłacisz), jeżeli przy pierwszym lepszym sporze prawo to zostanie Ci unieważnione. A tak się stanie jeżeli zgłoszony wzór nie będzie nowy.

Przyjemnej lektury 🙂

 

Mikołaj Lech

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/emarketi/domains/wzoryprzemyslowe-blog.pl/public_html/wp-content/themes/thesis_184/lib/classes/comments.php on line 43

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Dziękuję, że chcesz skomentować mój artykuł. Jednak jeśli chcesz w ten sposób poprosić mnie o pomoc, skorzystaj z zakładki Kontakt.

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Patentowa LECH Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Patentowa LECH z siedzibą w Bydgoszczy.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem mikolaj@lech.bydgoszcz.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: